Кімнати для гостей

Колегіум УКУ - кімнати для гостей

University Centre

Український Католицький Університет пропонує для проживання кімнати, розташовані на території студентського містечка в приміщенні Колегіуму.

Будівля Колегіуму знаходиться поблизу одного з найбільших та найкрасивіших парків Львова – Стрийського парку. Зручне розташування дозволяє гостям легко добратися до центру міста (20 хв. пішки), аеропорту, залізничного вокзалу, а також інших корпусів УКУ. Студентське містечко УКУ побудоване в 2012 році та спроектоване за інноваційними архітектурними зразками, поєднує у собі найсучасніші архітектурні та ландшафтні рішення.

Ми пропонуємо для проживання 25 кімнат (з двома окремими односпальними ліжками та з великим двоспальним ліжком), які доступні для добових, тижневих та місячних замовлень. Кожна кімната має вільний доступ до безпровідного Інтернету (Wi-Fi). Усі кімнати мають окремий санвузол з душовою кабіною або ванною, холодильник, достатньо місткі шафи, зручні робочі місця з письмовими столами. Кімнати укомплектовані набором постільної білизни, рушниками та засобами особистої гігієни. Також на поверсі є кухня загального користування (без можливості приготування їжі) з мікрохвильовими печами, чайниками, кухонним посудом та питною водою.

В приміщенні Колегіуму працює пральня. Також гості мають можливість харчуватись в їдальні та кафетерії, які знаходяться у будівлі поруч.

Для того, щоб отримати більше інформації чи зарезервувати кімнати, просимо звертатись:

Кімнати для гостей Колегіуму УКУ

Адреса: м. Львів, вул. Козельницька 2, 5-й поверх

Тел:. +380 967 567 206
Е-пошта: [email protected]

Бронюйте на booking.com або tripadvisor